Po kolegijų ir aukštesniųjų mokyklų studijos

PRIĖMIMO TVARKA IR SĄLYGOS SIEKIANTIEMS BAKALAURO LAIPSNIO (2 metų studijos)

STUDIJŲ PROGRAMOS:
- ekonomika;
- vadyba ir verslo administravimas.

Į dviejų metų nuolatines studijas priimami kolegijų absolventai, įgiję ekonomikos arba verslo ir vadybos profesinį bakalaurą.

Taip pat į dviejų metų studijas priimami kolegijų absolventai, turintys kitų programų (ne ekonomikos ar verslo ir vadybos) diplomus ir aukštesniųjų mokyklų (verslo mokyklų) absolventai, įgiję atitinkamų programų diplomus, studijų metu privalėsiantys papildomai pagal laisvojo klausytojo sutartį surinkti trūkstamų kreditų skaičių.

Baigusiems studijas bus suteiktas ekonomikos arba verslo ir vadybos bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

PRIĖMIMAS VYKSTA konkurso tvarka, pirmenybę teikiant baigusiems tas studijų programas, kurios tenkina sąlygą, numatančią 120 kreditų pripažinimą.

PRIĖMIMO SKAIČIUS: po dvi grupes į kiekvieną studijų programą.

STUDIJOS VYKSTA: vilniečiams : kas 2 - 3 ketvirtadienio-penktadienio vakarą;
iš kitų miestų : kas 2 – 3 šeštadienį.
REIKALINGI DOKUMENTAI:
- aukštojo neuniversitetinio mokslo diplomas* ir jo kopija(pas notarą tvirtinti nereikia);
- diplomo priedėlis ** ir jo kopija (pas notarą tvirtinti nereikia);
- 1 fotonuotrauka;
- prašymas dalyvauti konkurse (vietoje užpildomas blankas);

*diplomas reikalingas tik dokumentų pridavimo metu, universitete lieka tik jo kopija ;
**diplomo priedėlis reikalingas tik dokumentų pridavimo metu, universitete lieka tik
jo kopija.

Informacija: (8-5) 2366 120, 2366 128 ,

2018 metų priėmimo tvarka bus skelbiama 2018 m. kovo mėn.