Prasidėjo registracija į "IDĖJA 2015" (iki spalio 11 d.)

ideja2015Prasidėjo registracija į nacionalinės rinkodaros ir inovacijų darbų parodą studentams ir dėstytojams „Idėja“. Šių metų tema – saugumas. Dalyviai kviečiami kurti sprendimus, susijusius su asmens, šeimos, objektų ir valstybės saugumu.

Paroda „Idėja“ skirta aukštųjų mokyklų ir verslo atstovų bendradarbiavimui skatinti ir stiprinti. Projektas leis studentams pagilinti teorines rinkodaros žinias ir jungti jas su praktinėmis, siekiant sukurti strategijas susigalvotiems inovatyviems produktams. Patirtimi su dalyviais dalysis akademinės bendruomenės atstovai ir žymiausi rinkodaros specialistai Lietuvoje.

Siekiant į projektą įtraukti kuo daugiau studentų, šiais metais „Idėja“ vyks tiek rudens, tiek pavasario semestrų metu. Rudens semestre projekto organizatoriai pateiks su rinkodara susijusias užduotis ir mokymų paketą, kuris leis plėtoti ir tobulinti komandos sugalvotą idėją. Laiku pateikusios atsakymus komandos bus vertinamos kompetentingų specialistų, kurie ne tik nuspręs, kas pateks į pavasarį vyksiantį finalą, bet ir pateiks pastabų ar siūlymų.

Rinkodaros ir inovacijų darbų paroda „Idėja“ organizuojama jau 11 kartą.

Daugiau informacijos