Išrinktas „NFQ Solutions“ vardinės stipendijos laimėtojas

1Ekonomikos fakultete įvyko konkursas, kuriame 1 – 4 kursų vadybos informacinių sistemų studentai turėjo galimybę laimėti „NFQ Solutions“ įsteigtą vardinę 500Lt stipendiją. Stipendija atiteko pirmakursiui Povilui Žirguliui.

Studentai registravosi bei siuntė motyvacinius laiškus, kuriuose bandė įrodyti, jog būtent jie yra verti vardinės stipendijos. Vėliau užsiregistravusiems buvo pateikta situacija: „Lietuvoje papildomai „atsidėkoti“ už gydytojų darbą, už kurį ir taip mokama, yra įprasta praktika. Bėda ta, kad Lietuvoje pacientai pinigus dažniausiai kiša patys – arba pamokyti kitų pacientų, arba tikėdamiesi geresnių paslaugų ir dėl šventos ramybės. Gydytojams telieka paimti. Užduotis: kaip naujų technologijų (internetas, mobilūs įrenginiai, aplikacijos etc.) pagalba galėtume išspręsti šią problemą?“

Kiekvienas studentas per 5 minutes turėjo pateikti savo idėją, kaip būtų galima išspręsti šią problemą, o jų pranešimus vertino įmonės „NFQ Solutions“ atstovės Jurgita Markevičienė bei Živilė Turlaitė. Nuspręsta, jog verčiausias šios stipendijos yra vadybos informacinių sistemų pirmakursis Povilas Žirgulis. Jo idėja sužavėjo komisiją paprastumu bei inovatyvumu - pasitelkdamas QR kodus bei internetines aplikacijas, Povilas siūlė perduoti dovanėles medicinos sektoriaus darbuotojams pirmiau atskaitant mokesčius bei sukuriant ilgalaikę vertę ne tik medikams, bet ir valstybei.

Dėkojame įmonei „NFQ Solutions“ už gražią iniciatyvą bei studentams už aktyvų dalyvavimą.