Ekonomikos fakultete naujieji mokslo metai skelbiami atidarytais

DSC 0288 copy

Šiandien Ekonomikos fakultete savo pirmąją studentiškų mokslo metų dieną šventė daugiau kaip 400 pirmakursių, drąsiai pasiryžusių ketverius metus skirti ekonomikos, vadybos ir verslo administravimo bei vadybos informacinių sistemų žinioms įgyti ir gilinti. 

Studentus sveikino EF dekanas prof.dr. Jonas Martinavičius, prodekanas prof.dr. Lionius Gaižauskas, buvusi dekanė prof.dr. Birutė Galinienė, prodekanė prof.dr. Greta Drūteikienė, katedrų vedėjai, dėstytojai, EF studentų atstovybės pirmininkė Rūta Leandra Andrejauskaitė, AIESEC Vilnius prezidentė Austėja Žvaginytė ir EF absolventė LR valstybės kontrolierė Giedrė Švedienė. 

“Sveikinu pirmakursius, kurie pirmą kartą gyvenime tampate rimtais studentais. Žinoma, jūsų statusas dar nepilnavertis – esate fuksai ir dar negalite mėgautis visais studentiško gyvenimo malonumais.

Taip pat sveikinu ir vyresniuosius jūsų kolegas, kurie jau patyrė EF daug gerų ir malonių įspūdžių bei žino mūsų stiprias ir silpnas vietas. Tikiu, kad jie jums visas paslaptis atskleis bei paaiškins kaip mūsuose reikia elgtis”, - sveikino EF dekanas prof.dr. J.Martinavičius. Jis džiaugėsi, kad pirmakursiai jam paliko labai gerą įspūdį – studentai atrodo rimti ir motyvuoti ateinančius ketverius metus praleisti siekiant užsitikrinti stiprią savo poziciją tiek profesinėje, tiek socialinėje erdvėje ir žinoma nepamiršti tobulėti kaip asmenybės. “Jūs esate tie, kurie po ketverių metų bus Lietuvos inteligentai ir šviesuoliai. Dar po 10-15 metų būsite direktoriai, prezidentai, ekspertai ir specialistai nuo kurių sprendimų priklausys daugybės žmonių gerbūvis. Linkiu jums visuomet išlaikyti tiek sveiką kūną, tiek sveiką sielą. Būkite harmoningi ir darbštūs, nes sėkmė, tai 5proc. talento ir 95 proc. darbo”, - linkėjo EF dekanas. 

O kas geriau gali įkvėpti būsimus specialistus, jei ne EF absolventė? LR valstybės kontrolierė G.Švedienė linkėjo studentams kuo prasmingiau, įdomiau ir turiningiau praleisti studijų metus: “Linkiu atrasti ekonomiką ir save, kad po kelerių metų tvirtai galėtumėte pasakyti, kad esate tikrai savo vietoje. Linkiu vadovautis principu “aš galiu - šiandien aš nežinau, bet ryt sužinosiu ir padarysiu”. Lietuvai, o ypač valstybės tarnybai reikia jaunų, energingų žmonių žinančių ir norinčių veikti. Šiandien valstybės tarnautojai nuolat kritikuojami, demotyvuoti – man skaudu tai matyti. Tikiu, kad jūs jaunoji karta padėsite pakilti iš šios krizinės situacijos ir valstybės tarnyba suklestės, o kartu su išmintingais jos sprendimais ir sėkminga veikla kitos sritys sparčiai vystysis ir augs.”

EF dėstytojai bei kiti svečiai taip pat negailėjo pirmakursiams gražių sveikinimų ir išmintingų linkėjimų.