Apskaitos ir audito programos absolventai pakeliui į tarptautinį pripažinimą

acca 17 copyTarptautinė Licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacija - ACCA (angl. Association of Chartered Certified Accountants) Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto magistrantūros studijų programai APSKAITA IR AUDITAS oficialiai įteikė akreditavimo sertifikatą. Tai reiškia, kad 2019 - 2023 metais programą baigsiantiems absolventams bus užskaityti net 5 ACCA egzaminai, tai absolventams suteiks papildomų pasirinktos specialybės realizavimo galimybių, darbdavių pripažinimą ir galimybę ypatingomis sąlygomis tapti ACCA nariu.

“Apskaitos ir audito programa visuomet pasižymėjo aukšta kokybe, todėl džiaugiamės, kad su mumis ėmė bendradarbiauti ir tokia svarbi organizacija kaip ACCA. Tai mums, programos kūrėjams ir visam fakultetui, suteikia dar didesnį pasitikėjimą ir ryžtą vykdant studijas. Žinome, kad mūsų programa nelengva, tačiau didžiuojamės, kad studentus nuo šiol išleisime ne tik su tvirtomis žiniomis, bet ir su diplomu, vertinamu tarptautiniu lygiu. Programos studentai taps dar stipresni darbo rinkos žaidėjai”, - džiaugėsi apskaitos ir audito katedros vedėja prof. Rasa Subačienė.

 

acca sertifikatas studentamsACCA Lietuvoje bendradarbiauja tik su dviem studijų programomis, kurių viena ir yra vykdoma VU EF – su fakultetu asociacija pradėjo dirbti 2016 m.

Nuo 2019 m. sausio 1 d. studentams, baigusiems studijų programą „Apskaita ir auditas“, bus įskaitomi šie ACCA egzaminai: F1 „Accountant in Business“, F2 „Management Accounting“, F3 „Financial Accounting“, F4 „Corporate and Business Law“ ir F7 „Financial Reporting“.

Be to, studentai, naudodamiesi ACCA paspartinimo programa (Accelerate Programme), galės ypatingomis sąlygomis pradėti narystę organizacijoje. O baigus studijas jiems beliks išlaikyti 9 egzaminus, norint įgyti ACCA profesionalo kvalifikaciją.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ