Kviečiame registruotis į studijų mainų programas

travel 1749508 640

Prasidėjo registracija ERASMUS+ studijoms 2017 - 2018 m.m. PAVASARIO semestrui! 
Kviečiame registruotis IKI RUGSĖJO 24 D. 24:00. Pavasario semestro universitetų sąrašą rasite čia

Renkantis universitetą rekomenduojame ne tik susipažinti su užsienio universiteto skelbiama informacija atvykstantiems, bet ir perskaityti dalyvavusiųjų mainuose studentų atsiliepimus.

Iškilo klausimų?  Kreipkitės!
Erasmus+ studentų koordinatorė Agnė Jacynaitė, tel. (8 5) 219 3215,  (bendra informacija, dokumentacija, registracijos anketos pildymas)
Fakulteto mainų koordinatorius (akademiniai klausimai: šalies, universiteto pasirinkimas)

 

__________________________________

Kviečiame VU studentus dalyvauti mainų per DVIŠALES SUTARTIS atrankoje ir 2017/2018 m.m. pavasario semestrą praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kinijoje, Gruzijoje, Rusijoje ir kt. Daugiau informacijos apie galimybes, sąlygas, turimas kvotas ir atrankos procesą rasite ČIA.

Paraiškos priimamos IKI 2017M. SPALIO 1D. (imtinai, išskyrus atvejus, kai registracijos terminas numatytas anksčiau).

SVARBU: Atidžiai perskaitykite partnerinių universitetų aprašus, nes į kai kuriuos universitetus registracijos terminas yra ankstesnis.

Dokumentus pateikti į Tarptautinių ryšių skyrių, VU Centriniai rūmai, 242 kab. arba skenuotus siųsti el. paštu. Vėliau gautos paraiškos nebebus svarstomos.

Kilus klausimams, kreipkitės į Aistę Simanavičienę , tel. (8-5) 268 7156.

_________________________________

ERASMUS+ STIPENDIJOS DALINĖMS STUDIJOMS NE-ES (TREČIŲJŲ) ŠALIŲ UNIVERSITETUOSE

AtrankaI į ne-ES šalių universitetus prašome užpildyti registracijos formą  (REGISTRACIJA)  ir pristatyti šiuos dokumentus į Tarptautinių ryšių skyrių (Universiteto g. 3, 242 kab.):  Pažymą apie studijų rezultatus VU (anglų kalba), studijų sutartį (Learning agreement), patvirtintą mainų koordinatoriaus fakultete.

PARAIŠKŲ TEIKIMO TERMINAS iki 2017-09-25 15:00 val.

Daugiau informacijos