Studijų naujienos

Studentus kviečiame registruotis į "Kelrodė žvaigždė" projekto koordinatorių mokymus

kelrodė žvaigždė picVilniaus Universitetas kartu su Izraelio ambasada inicijuoja studentų mentorystės programą „Kelrodė žvaigždė“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti studentus savanoriauti ir tapti draugais-mentoriais socialinėje atskirtyje gyvenantiems vaikams. Šio projekto įkvėpėjas Amos Carmeli ir organizacija „Perach“– viena sėkmingiausių švietimo iniciatyvų, kurios pradžia buvo Izraelyje, tačiau dabar organizacija išsiplėtusi jau 25-iose pasaulio valstybėse. Ji prigijo nuo Naujosios Zelandijos iki Čilės, o dalyvaujančių asmenų skaičius jau skaičiuojamas šimtais tūkstančių.

Kaip tai veikia?

Vilniaus universitete 2017 m. spalio mėn. 26-27 dienomis bus apmokomi 15-20 koordinatorių, kurie toliau savo patirtimi dalinsis su būsimais savanoriais - Kelrodėmis žvaigždėmis. Bendradarbiaujant su socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos vidurinėmis mokyklomis ir vaikų dienos centrais bus atrenkama apie 100 vaikų, kurių kiekvienas nuo 2018 – ųjų metų sausio mėn. pusei metų turės po savo asmeninę Kelrodę žvaigždę – VU studentą savanorį.

Vilniaus universiteto studentai bus skatinami skirti dalį savo laiko bendravimui su 3–6 klasių vaikais iš nepasiturinčių ar naujai į šalį atvykusių, socialinę atskirtį patiriančių šeimų. Svarbiausias tikslas – užmegzti ryšį tarp dviejų socialinių grupių, kurios tikrovėje retai susitinka ir gali bendrauti. Studentai padės  vaikams, kurių gyvenimas nėra toks gražus ir perspektyvus.

Skaityti daugiau...

MG Baltic stipendijos konkursas iki lapkričio 10 d.

MG Baltic stipendijos konkursasMG Baltic koncernas jau kelerius metus remia Ekonomikos fakultetą, skirdamas stipendijas geriausiems studentams. Stipendijos tikslas – skatinti VU Ekonomikos fakulteto IV kurso ekonomikos, vadybos ir verslo administravimo bei vadybos informacinių sistemų studijų programų geriausiai besimokančius studentus.

Vieneriems mokslo metams skiriamos stipendijos dydis vienam studentui yra 600 eurų. Konkurse gali dalyvauti VU Ekonomikos fakulteto IV kurso ekonomikos, vadybos ir versloadministravimo bei vadybos informacinių sistemų studijų programų geriausiai besimokantys studentai. Studento šeštojo studijų semestro pažymių vidurkis turi būti ne žemesnis negu 9 balai, bendras šešių studijų semestrų vidurkis – ne žemesnis nei 8,5 balo. Pageidautina, kad studentas turėtų pasiekimų mokslinėje ir/ar visuomeninėje veikloje.

 

Pirmakursiai pakrikštyti!

krikstynos2017 17Vakar į Ekonomikos fakulteto studentų bendruomenę oficialiai įsiliejo pirmakursiai - jie buvo pakrikštyti vyresnio kurso studentų, prieš tai pasižadėję fakulteto dekano prof. Jono Martinavičiaus įsakymams. 

 

 

 

Skaityti daugiau...

Research Methods for PhD students

paskaitos doktorantams copyResearch Methods for PhD students

Vilnius University, Autumn 2017

Research_Methods_Syllabus_2017.docx

 

 

 

 

 

Apskaitos ir audito programos absolventai pakeliui į tarptautinį pripažinimą

acca 17 copyTarptautinė Licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacija - ACCA (angl. Association of Chartered Certified Accountants) Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto magistrantūros studijų programai APSKAITA IR AUDITAS oficialiai įteikė akreditavimo sertifikatą. Tai reiškia, kad 2019 - 2023 metais programą baigsiantiems absolventams bus užskaityti net 5 ACCA egzaminai, tai absolventams suteiks papildomų pasirinktos specialybės realizavimo galimybių, darbdavių pripažinimą ir galimybę ypatingomis sąlygomis tapti ACCA nariu.

“Apskaitos ir audito programa visuomet pasižymėjo aukšta kokybe, todėl džiaugiamės, kad su mumis ėmė bendradarbiauti ir tokia svarbi organizacija kaip ACCA. Tai mums, programos kūrėjams ir visam fakultetui, suteikia dar didesnį pasitikėjimą ir ryžtą vykdant studijas. Žinome, kad mūsų programa nelengva, tačiau didžiuojamės, kad studentus nuo šiol išleisime ne tik su tvirtomis žiniomis, bet ir su diplomu, vertinamu tarptautiniu lygiu. Programos studentai taps dar stipresni darbo rinkos žaidėjai”, - džiaugėsi apskaitos ir audito katedros vedėja prof. Rasa Subačienė.

Skaityti daugiau...

PIRMAKURSIAMS MAGISTRANTAMS

MAGISTRANTAMSTrumpas įvadas į studijas pirmakursiams magistrantams ČIA