Skelbimai

Tapk - HEROJUMI

Tu mano herojus small

RYTOJ Nobelio premijos laureato atvira paskaita

shiller paskaitaKviečiame į atvirą Nobelio premijos laureato, vieno įtakingiausių šių dienų pasaulio ekonomistų ROBERTO J. SHILLERIO paskaitą-diskusiją “NARRATIVE ECONOMICS AND NEUROECONOMICS”.

Renginys vyks GRUODŽIO 1 D. 14 VAL. VILNIAUS UNIVERSITETO GYVYBĖS MOKSLŲ CENTRAS DIDŽIOJOJE AUDITORIJOJE (R-106).

Daugiau informacijos

RYTOJ: Don't be busy – be productive!

asmeninis efektyvumasJei esi pažįstamas/-a bent su vienu žemiau esančiu klausimu, ši paskaita nenueis veltui:
· Bijai, kad nespėsi išmokti visos medžiagos egzaminui?
· Stresuoji, kad turi per mažai laiko?
· Keikiesi, kad visą dieną žiūrėjai serialus ar „scroll'inai" Facebook ir nieko daugiau?

Visi šie dalykai praeis, jei suvoksi kas yra asmeninis efektyvumas. Don't be busy – be productive!

Susitikime lapkričio 28 dieną 17.00 val. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras didžiojoje konferencijų salėje.

DAUGIAU

Registrations for the International Careers Festival are open

Careers Festival Your dream is to start a successful international career? From today you can APPLY for the International Careers Festival, the most anticipated event of the year, held in the wonderful setting of Rome, from 24th March to 27th March 2018. The number of available seats is limited so Hurry UP! 250 scholarships available!

The event is aimed at young people who would like to undertake an international career as diplomats, communications experts and journalists, or managers of various business sectors in international societies.

This opportunity will allow you to meet young people from around the world, NGOs, institutions, companies, international organizations and television and radio networks. The event is organized by the Giovani nel Mondo Association and sponsored by important organizations including the Presidency of the Council of Ministers, the UN agencies of IFAD - World Food Programme - ILO, the Italian Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation, the Unione Forense dei Diritti Umani and the Regione Lazio.

More info

Nemokami karjeros valdymo seminarai

karjera vu 04Studentų paslaugų ir karjeros skyrius kviečia į KARJEROS VALDYMO SEMINARUS:
- Kaip susikurti įkvepiančią karjeros viziją?
- Atidėliojimas: kaip jį atidėti?
- Studijos be streso: misija įmanoma?
- Savęs pažinimas sėkmingai karjerai
- Mokymai apie mokymąsi
- Kaip priimti gerą karjeros sprendimą

RENGINIŲ SĄRAŠAS

Kviečiame prisijungti asistentą (-ę) kategorijų valdymo skyriuje

Rimi Baltic Logo„Rimi Lietuva“ yra viena pirmaujančių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje. Mes priklausome „ICA Gruppen“ – mažmeninės prekybos rinkos lyderei Šiaurės šalių regione. Mūsų parduotuvėse ir biure dirba daugiau kaip 3 400 darbuotojų, o tai reiškia, kad suteiksime Jums galimybę augti ir tobulėti.

Kviečiame prisijungti asistentą (-ę) kategorijų valdymo skyriuje

Sveikata ir darna – kiekvienam studentui

medicinos fakulteto projektasGerbiami studentai ir dėstytojai,

Kviečiame dalyvauti Medicinos fakulteto studentų parengtose paskaitose projekto „Sveikata ir darna – kiekvienam studentui“.

Projekto tikslas – suteikti Lietuvos studentams žinių apie sveikatą, sveiką gyvenseną, lytiškumą ir rengimą šeimai bei formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Ateik ir sužinok daugiau apie sveikatą!

Laukiame Jūsų Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete

lapkričio  6 d. 14.00 JR11

lapkričio 7 d. 14.00 JR3

lapkričio 8 d. 14.00 JR10