Skelbimai

Praktika Vilniaus miesto Taryboje

savivaldybe vilniusĮdomu, kaip priimami svarbiausi Vilniaus miesto sprendimai? O gal norėtum susipažinti su Tavo ir kitų vilniečių gyvenimo kokybe mieste besirūpinančiais specialistais? Politikais? O gal nori jiems pasiūlyti savo idėjas? Tada, pirmyn! Išsamus skelbimas čia 

 

 

 

 

 

Praktika Energetikos paslaugų ir rangos organizacijoje

enepro praktikaUAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija (EnePRO) - viena iš didžiausią patirtį energetikos įrenginių statybos, rekonstravimo, remonto ir priežiūros srityse sukaupusių įmonių Lietuvoje. Mūsų paslaugos teikiamos energetinio ūkio objektams: elektrinėms, šilumos ir elektros tinklams, pramonės įmonėms, statybų bendrovėms Lietuvoje, Europos Sąjungos šalyse bei kitose užsienio valstybėse.

Išsamus skelbimas

 

 

 

 

Karjera Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje

regulaMums reikalingi darbuotojai:

• išmanantys finansus;

• mokantys valdyti didelį ir intensyvų informacijos kiekį;

• turintys argumentuotą ir tvirtą nuomonę;

• norintys ir gebantys dirbti komandoje;

• norintys bendradarbiauti su kitų šalių organizacijomis.

Išsamus skelbimas

 

 

Darbas klientų aptarnavimo vadybininkui (-ei)

darbas BitejeBITĖS salonų tinklui ieškomas KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė), Vilniuje 

KOMPANIJOS PASIŪLYMAS: 

- konkurencingas atlyginimas, premijos; 

- lankstus darbo grafikas; 

- karjeros galimybės; 

- šauni ir jaunatviška komanda; 

- sveikatos draudimas; 

- nuolaidos telefonams, planšetiniams kompiuteriams, aksesuarams ir kitiems išmaniesiems priedams, neribotas pokalbių planas. 

Išsamus skelbimas

 

 

Nemokamas verslumo renginys

Jaunas verslas nuo idejos iki sekmesKviečiame į nemokamą jaunimo verslumo renginį „Jaunas verslas: nuo idėjos iki sėkmės“!

Čia studentai:

- pasisems įkvėpimo iš unikalias verslo idėjas plėtojančių „Keulė Rūkė“, „Veri Beri" ir „PlateCulture" įkūrėjų;

- įgis žinių apie verslo finansavimą iš šios srities profesionalų;

- sužinos, kaip sėkmingai pradėti savo startuolį!

Informacija Facebook

REGISTRACIJA

 

 

Ieškomi audito asistentai

pwc logoPwC Lietuva priklauso pasauliniam tinklui, veikiančiam 157 valstybėse, jungiančiam daugiau nei 223,000 profesionalių darbuotojų. Esame įsipareigoję teikti aukščiausios kokybės audito, mokesčių, teisės ir verslo konsultacijų paslaugas. 

Pradedame Audito paslaugų skyriaus darbuotojų atranką!

Nuo 2017 m. rugsėjo Tu, kaip Audito asistentas, atliksi finansinės atskaitomybės auditą mūsų klientams, naudodamas novatorišką audito metodiką, papildytą kontrolės aplinkos nuomonėmis ir įmonių ataskaitomis.

Išsamus skelbimas

 

 

Prisijunk prie Deloitte auditoriaus asistentų komandos

deloitte karjeraIn the fast-changing and increasingly technology-focused environment that we now live in, Deloitte audit team will give you a chance to get real work experience in a professional services organization. Currently we are looking for highly motivated, ambitious, trustworthy and “make it happen” attitude Audit Assistants to join our team starting from September 2017. This is an opportunity to foster business relationships with Deloitte professionals and acquire the critical and soft skills needed to succeed in the modern workplace and global marketplace.

 

 

 

 

 

Karjera tarptautinėje aplinkoje EY

EY praktika copyAudito asistento pozicija – aktualu baigiantiems studijas arba magistrą studijuojantiems žmonėms: atrankas vykdome ir sutartis pasirašinėsime jau dabar, o darbą žmonės pradės rugpjūčio pabaigoje, pirmiausia vykdami į 2 savaičių mokymus Latvijoje ir po to prisijungs prie komandų.

Apskaitos ir finansų specialisto pozicija – derinama su studijomis, galima dirbti ne pilnu etatu (planuotume apie 30 val. per savaitę). Studijuojantys startuotų nuo apmokamos praktikos ir po 3 mėn, jei viskas gerai, liktų dirbti kaip specialistai.

Mokesčių konsultanto pozicija – derinama su studijomis, galima dirbti ne pilnu etatu (planuotume apie 20-30 val. per savaitę). Studijuojantys startuotų nuo apmokamos praktikos ir po 3 mėn, jei viskas gerai, liktų dirbti kaip specialistai.