Ekonomistų kovos dėl Rektoriaus taurės

krosas10Vakar kroso bėgimo važybomis prasidėjo VU fakultetų kova dėl Rektoriaus taurės. Ekonomistams sekėsi gana gerai – bendrakomandinėje įskaitoje užimta 4 vieta, o geriausią rezultatą pasiekė Juozas Gliebius (finansų magistro studijų programa, I k.) 1600 m bėgime užėmęs II vietą. Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Kasmet studentai varžosi 11-oje sporto šakų: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto. Šiemet VU Sveikatos ir sporto centrui organizuojant varžybas Rektoriaus taurei laimėti talkina Ekonomikos fakultetas. Šiose varžybose ilgus metus laurus skynė Matematikos ir informatikos fakultetas, tačiau 2013 metais būtent ekonomistams pavyko pakeisti tradiciją bei Rektoriaus taurė papuošė EF apdovanojimų lentynas. Deja, praėjusiais mokslo metais EF nepavyko išlaikyti taurės – ekonomistams teko džiaugtis antra vieta.

“Šiemet gal fortūna bus mums palankesnė ir vėl pavyks iškovoti Rektoriaus taurę, nes pernai mums pritrūko itin mažai! Galime tik pasidžiaugti, kad EF studijuoja ne tik itin gabūs studentai, bet ir labai sportiški. Visuomet skatiname nepamiršti sporto – tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas! Už sporte pasiekiamus puikius rezultatus, mes savo studentus skatiname stipendijomis bei be jokios abejonės labai dižiuojamės”, - sakė VU EF dekanas prof.dr. Jonas Martinavičius. 

Daugiau informacijos apie Tarpfakultetines Rektoriaus taurės varžybas http://www.ssc.vu.lt/sportas/rektoriaus-taure

Būkite aktyvūs tiek patys dalyvaudami varžybose, tiek palaikydami kolegas!

 

Nuotraukos VU Sveikatos ir sporto centro

Daugiau nuotraukų https://www.facebook.com/media/set/?set=a.850998208266537.1073741869.148339695199062&type=1