MERKURIJAUS DIENŲ AIDAI

merkurijus14 1Ekonomikos fakultete visą savaitę vaikštinėjo Merkurijus! Fakulteto studentai minėjo tradicinę ekonomistų šventę vadinamą Merkurijaus dienomis.

 

Savaitė buvo kupina dainų, muzikos, šokių, sportinio pokerio turnyrų, krepšinio varžybų, smagių lazerinių pasišaudymų bei daug kitų pramogų.

Tačiau studentai ne tik linksminosi, bet ir pasikvietė nemažai autoritetingų svečių pasidalyti savo patirtimi. Milijonierius, pokerio žaidėjas ir verslininkas Antanas Guoga pasakojo apie tai, kaip jis investuoja pinigus, ieško naujų idėjų. Svečias ragino studentus būti aktyviais ir domėtis ne tik studijomis, bet ieškoti ir kitos dominančios srities, kuri galbūt galėtų tapti verslu ar verslo idėja. Juolab, kad geras idėjas verslininkai dabar noriai remia, investuoja – pasukus galvą galima prisitraukti savo idėjai įgyvendinti milžiniškus pinigus.

DNB Būstas atstovas pasidalijo nekilnojamojo turto rinkos įžvalgomis. Studentai turėjo jam nemažai klausimų dėl investavimo į nekilnojamąjį turtą, kada naudinga jį parduoti/pirkti. Anot svečio, šiuo metu kyla nekilnojamojo turto sandorių skaičius, bet tikėtina, kad kitąmet įvedus eurą, rinka bus ramesnė ir ne tokia aktyvi.

Šarmingasis Arūnas Valinskas pasakojo apie savo veiklą tiek politikoje, tiek šou versle. Pagrindinis jo patarimas buvo išlikti azartiškiems ir viską gyvenime išbandyti.

Praktiniai patarimai pažiro Pauliaus Valatkevičiaus paskaitoje. Vaikinas dalijosi, kaip sukūrė daiktų nuomos projektą "dalinuosi.lt"  bei pritraukė solidžias investicijas. Praktiniai patarimai kaip pritraukti investuotojus, kaip vertinti jų pasiūlymus, sutartis – tai tikrai pravers auditorijoje buvusiems būsimiems verslininkams.