Birželį Ekonomikos fakulteto 69-ajai laidai įteikta beveik 1300 diplomų

ef studentaiPraėjusią savaitę, ketvirtadienį, iškilmingame bakalauro diplomų teikime šv.Jonų bažnyčioje buvo sveikinami 264 pokoleginių ir išlyginamųjų studijų bei 176 neakivaizdinių studijų Ekonomikos fakulteto absolventai. Tai buvo trečioji ir šiemet paskutinė 69-osios EF laidos diplomų teikimo šventė, prieš tai Ekonomikos fakulteto absolventams buvo įteiki 353 magistro ir 492 bakalauro diplomai.

Ketvirtadienį absolventams diplomus teikė ir sveikino EF dekanas doc. dr. Jonas Martinavičius, prodekanas doc.dr. Lionius Gaižauskas, dėstytojai bei svečiai, tarp kurių buvo ir LR švietimo ir mokslo viceministras dr. Rimantas Vaitkus, VU prorektorius dr. Kęstutis Dubnikas. Viceministras džiaugėsi, kad studentai ryžosi save praturtinti naujomis kompetencijomis pasirinkę geriausią Lietuvos universitetą.

“Šios studijos tai jūsų indėlis į save. Universitetas moko investuoti į save visą gyvenimą. Nesustokite šiame etape – žygiuokite toliau, siekdami naujų aukštumų. Tikiu, kad šis diplomas padės jums atverti naujus horizontus, tačiau nepamirškite, kad patys esate savo likimo kalviai. Telydi jus sėkmė visą gyvenimą! Būkite laimingi!”, - sveikino viceministras. Jam antrino EF dekanas, kuris didžiavosi jaunuoliais nesustojusiais ir kantriai siekusiais savo tikslų. “Žinoma, jūs žinote, ko šiandien atėjote. Tačiau ar jaučiate, kokie jūs visi gražūs? Tai ne tik fizinis grožis, bet ir nuotaika, elgsena, nusiteikimas. Esate VU absolventai - tai ir tvirtas pagrindas, ir įsipareigojimas. Tikiuosi, kad studijuojant supratote: kuo daugiau žinai, tuo daugiau žinių trūksta. Pažinimas, siekimas ir darbas suteikia jums galimybę tapti laisvais. Linkiu rasti savo vietą gyvenime ir įsitvirtinti. Visuomet būkite laisvi”, - sveikino doc.dr. J.Martinavičius. Prof.habil.dr. Albinas Marčinskas palinkėjo, kad rugsėjį absolventai pajustų, jog kažko trūksta ir pasvarstytų apie galimybę studijuoti magistrantūroje, o vėliau ir doktorantūroje. Profesorius pabrėžė, kad universitetas tikrai neruošia Norvegijos žuvų fabriko darbininkų ar indų plovėjų Anglijos kavinėms, todėl absolventai turėtų stengtis save realizuoti kaip savo srities specialistus. “Yra toks nemalonus žodis “jeigu”. Jeigu atlyginimas būtų didesnis, jeigu pareigos būtų geresnės... Pamirškite savo leksikone “jeigu”. Negali žinoti, kokių papildomų žinių ir gebėjimų reikės po 5 ar 10 metų. Todėl aš jums sakau iki pasimatymo magistro studijose”, - ragino prof.habil.dr. A.Marčinskas. 

Studentai tarę sveikinimo žodį ne tik dėkojo EF fakultetui ir visam universitetui už suteiktas žinias, bet taip pat ragino savo kolegas išlikti jaunus – o žmogus jaunas tol kol mokosi!