Į EF I kursą priimta beveik 500 magistrantų

Šiemet VU Ekonomikos fakultete magistro diplomai įteikti daugiau kaip 400 absolventų. Nutilus magistro ir bakalauro diplomų teikimo švenčių aidams, Ekonomikos fakultete atostogų nuotaikų dar nėra – praėjusią savaitę baigėsi pagrindinis magistrantų priėmimo turas. Šiuo metu studijuoti yra pakviesta beveik pusė tūkstančio studentų: neskaitant trijų dešimčių studentų iš užsienio, kurie atvyksta vėliau, yra pasirašytos 452 sutartys su Lietuvos studentais.

Būsimieji magistrantai aktyviausiai rinkosi apskaitos ir audito, ekonominės politikos, finansų ir strateginio informacinių sistemų valdymo programas. “Pastaruosius kelerius metus pastebime, kad labiausiai mažėja norinčių studijuoti pagal sesijinį tvarkaraštį, t.y. pagal tokią studijų formą, kuri anksčiau vadinta neakivaizdine. Matyti, kad ateinantys studijuoti siekia gauti kuo daugiau žinių, ypač tie, kurie moka už savo studijas. Todėl tokia tendencija galima sakyti mus džiugina, nes sulaukiame tikrai motyvuotų studentų, kurie pasiryžę kasdien skirti studijoms laiko ir jėgų.

Kita vertus tie, kurie pasižymi disciplina ir mielai imasi daug savarankiškų studijų, sėkmingai baigia ir sesijinio tvarkaraščio programas. Nagrinėdami studentų apklausas pastebime, kad absolventai tikrai gerai vertina šias programas, pabrėždami, kad tereikia pačių studentų didesnio įsitraukimo ir atsakomybės”, - sakė EF dekanas doc. dr. Jonas Martinavičius. 

Norintiems papildyti gausų studijuojančių EF magistrantūroje būrį, bet dėl įvairių priežasčių nedalyvavusiems pagrindiniame priėmime ar nepatekusiems į norimą programą, dar liko galimybė studijuoti: bus galima teikti paraiškas ir dalyvauti papildomame priėmime rugpjūčio mėnesį.