Kvalifikuoti verslo lyderiai kvalifikuotai Europai

Lead4SkillsVilniaus universiteto Ekonomikos fakultete vadybos katedroje mokslininkės dr. Erika Vaiginienė ir dr. Raimonda Alonderienė iki 2018 m. gegužės 31 d. įgyvendins projektą “Skilled Business Leaders for Skilled Europe”. 

Tarptautinės darbo organizacijos studija “Skills mismatch in Europe study 2014” rodo, kad Europos darbo rinkoje egzistuoja įvairaus tipo neatitiktys, kurios atsispindi kiekvienos šalies nedarbo lygyje. Aukštosios mokyklos – darbo rinkos dalyvės – turi siekti užtikrinti, kad mokslas ir mokymai atitiktų darbo rinkos poreikius. Nuolatiniai pokyčiai formuoja naujus ir vis sudėtingesnius iššūkius verslo lyderiams, kuriems įveikti reikia novatoriškų žinių ir įgūdžių.

logo erasmus plus

“Skilled Business Leaders for Skilled Europe” (Lead4Skills) yra Erasmus+ Strateginės partnerystės programos projektas, vienijantis 8 organizacijas iš 7 šalių. Projekto tikslas, suteikti aukštojo mokslo institucijoms išsamias įžvalgas ir rekomendacijas, kurios padės vystyti verslo įmonių poreikius atitinkančias mokymų ir mokslo paslaugas. Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.