EF ir ACCA bendradarbiavimo nauda studentams

sutartis su ACCA 02Ekonomikos fakultetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su tarptautine Licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacija - ACCA (angl. Association of Chartered Certified Accountants). Asociacijai akreditavus tam tikrus magistrantūros studijų programose dėstomus dalykus, studentams ACCA nemokamai suteiks atitinkamą tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją.

Studijuodami studentai taip pat galės nemokamai užsiregistruoti studentų pozicijoje ACCA organizacijoje bei nemokėti pirmųjų metų nario mokesčio. “Šis bendradarbiavimas labai svarbus studentams, nes darbdaviai palankiau vertina tuos darbuotojus, kurie jau turi patvirtintą atitinkamą ACCA kvalifikaciją. Mūsų studentai bus žymiai konkurencingesni darbo rinkoje, taip pat jie sutapys kelis šimtus eurų, nes kvalifikacijos egzaminai bus užskaityti nemokamai", - sakė EF Apskaitos ir audito katedros vedėja prof.dr. Rasa Subačienė.

 

sutartis su ACCA 01ACCA - viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių tarptautinių apskaitininkų organizacijų. Ji pripažinta 170 šalių ir šiuo metu turi virš 500 000 narių bei studentų. ACCA kvalifikacija suteikia žinių, įgūdžių bei profesinių vertybių, kuriuos įgiję kvalifikuoti finansų specialistai gali siekti sėkmingos karjeros visuose sektoriuose, nesvarbu, viešajame ar privačiame, ar dirbtų apskaitos firmose, ar kitų verslo sektorių bendrovėse.