Rugsėjo 26-27 dienomis organizuojama tarptautinė mokslinė konferencija "Ekonominės transformacijos ir verslo perspektyvos"

konferencijos knygosVU Ekonomikos fakultetas kartu su Vroclavo Ekonomikos universitetu ir Nacionaliniu Taraso Ševčenkos universitetu Kijeve rugsėjo 26-27 dienomis organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją "Ekonominės transformacijos ir verslo perspektyvos". Konferencija yra organizuojama kiekvienais metais, visuose partneriniuose universitetuose paeiliui ir sulaukia didelio susidomėjimo.  Čia atvyksta mokslininkai ne tik iš Lietuvos, Ukrainos ir Lenkijos, bet taip pat iš Ispanijos, JAV, Baltarusijos, Rusijos bei kitų šalių. Šiemet konferencijai yra sukaupta daugiau kaip 60 straipsnių. Konferencijoje bus daugiau kaip 100 dalyvių. Vienas įdomiausių svečių garsus mokslininkas iš JAV prof. Aldas P. Kriaučiūnas, kuris skaitys pranešimą plenariniame posėdyje.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti konferencijos internetinėje svetainėje: www.conference.ef.vu.lt