Verslios moterys gilins žinias “Moterų verslumo akademijoje”

moteru verslumo projektas 3VU Ekonomikos fakultete penktadienį startavo verslumo projektas “Moterų verslumo akademija”, kuriam vykdyti jėgas sutelkė Vilniaus universitetas, VŠĮ “Kitas aš”, UAB “Mokymų eskpertai”, ir žinoma bene svarbiausias partneris - projekto finansuotojas JAV ambasada.  Projekto tikslas skatinti inovacijas ir moterų verslumą Lietuvoje siekiant socialinės - ekonominės gerovės.

Projekte buvo kviečiamos dalyvauti 20-60 metų amžiaus verslaujančios moterys, kurių veikla nesiekia 5 metų. Lietuvos verslininkės itin aktyvios - projekto organizatoriai sulaukė apie penkių dešimčių paraiškų, tačiau šįkart savo žinias gilinti galės vos keliolika moterų. Jos dalyvaus intensyviuose šešių modulių mokymuose, kuriuose  įgys tiek teorinių žinių, tiek praktinių įgūdžių greitesniam, efektyvesniam ir platesniam savo verslo vystymui. “Labai smagu, kad Lietuvos moterys verslios ir veiklios. Šiemet Pasaulio ekonomikos forumo duomenimis Lietuva pasilypėjo net 13 laiptelių mažindama atotrūkį tarp lyčių. Šiuo metu pagal lyčių lygybės indeksą Lietuva jau 31 tarp 145 pasaulio šalių. Tyrimo duomenimis, jeigu tendencijos nesikeis, pasaulyje lygybė įsivyraus tik po 118 metų. Tikiu, kad Lietuvos moterims tiek laukti tikrai neprireiks”, - sakė EF dekanas prof. Jonas Martinavičius. 

Mokymai vyks kartą per mėnesį ir kaskart moterys gilinsis į kitą sritį: Kūrybiškumas kaip verslo varomoji jėga, Pokyčiai ir jų valdymas, Tvari ir įkvepianti lyderystė, Efektyvus pardavimo  valdymas, Inovatyvus marketingas (socialinės medijos), Efektyvios derybos. “Dėstys profesionalai - praktikai. Moterys dirbs savarankiškai ir komandomis, turėsime daug kūrybinių užduočių. O vienas svarbiausių dalykų, kad moterys prieš pradėdamos mokymus išsikėlė sau tikslus - po mokymų žiūrėsime, kaip pavyko juos pasiekti. Šie mokymai padės verslininkėms ne tik geriau valdyti verslą, bet ir geriau pažinti save, įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis”, - sakė viena iš projekto iniciatorių ir organizatorių Julija Kubova. Pradedant projekto įgyvendinimą moteris sveikino ir JAV ambasados atstovai - jie linkėjo plačiai praverti naujas galimybių duris ir pasiimti iš projekto viską kas įmanoma. Po mokymų moterys – verslininkės gaus vertingas mentorystės pamokas, kurias praves JAV profesionalus mentorystės treneris.

 

Norintiems pagilinti žinias EF Ekonominės ekspertizės centras gali pasiūlyti įvairias neformalias studijų programas, teikiamos ekspertų konsultacijos įmonėms, viešojo sektoriaus institucijoms ir pan.. Daugiau informacijos http://www.ef.vu.lt/eec