EF atstovai pristatė stendinį pranešimą ICERI2015

A iceri2015Vilniaus universiteto prorektorė prof. Greta Drūteikienė, EF dekanas prof. Jonas Martinavičius ir prodekanas prof. Algirdas Miškinis praėjusią savaitę dalyvavo kasmetinėje ICERI2015 konferencijoje (International Conference of Education, Research and Innovation - Tarptautinė švietimo, tyrimų ir inovacijų konferencija). VU atstovai pristatė stendinį pranešimą “Studentų pasitenkinimo analizė fakulteto lygmeniu” (“Analysis of Student’s Satisfaction Factors at the Faculty Level”). 

Aštuntoji ICERI konferencija vyko Sevilijoje (Ispanijoje) ir sutraukė dalyvius iš daugiau nei 70 pasaulio šalių. Tai viena didžiausių pasaulyje švietimo srities konferencijų, kurią organizuoja IATED (Tarptautinė technologijų, švietimo ir vystymo akademija). Organizacija kasmet rengia kelias pasaulinio lygio konferencijas, kuriomis skatinamas tarptautinis švietimo atstovų bendradarbiavimas mokslo ir technologijų srityje. “Šios tarptautinės konferencijos padeda suvienyti įvairias institucijas, skatina mokslininkus ir specialistus iš skirtingų pasaulio šalių bendradarbiauti ir diskutuoti, dalytis savo patirtimi. Kasmet ir mes kaip universiteto ir fakulteto atstovai dalyvaudami šios organizacijos konferencijose gilindami savo žinias, galime pastebėti įvairias tendencijas vykstančias švietimo srityje pasauliniu lygiu. Dalyvaudami konferencijose išgirstame apie geriausių bei pažangiausių universitetų patirtį, kurios elementai galėtų būti pritaikomi VU ar EF”, - sakė EF dekanas prof.J.Martinavičius.

 

ICERI2015 konferencijoje buvo pristatyta galybė įdomių pranešimų. Pranešėjai ir klausytojai diskutavo apie tarptautinį universitetų bendradarbiavimą ir studentų bei dėstytojų mainus, efektyvų universitetų valdymą, pedagogų ruošimą, pedagogikos metodus, mobilių ir elektroninių technologijų taikymą švietime, mokslinių tyrimų ir išsilavinimo ryšius, lyderystę ir t.t.. “Pastebiu, kad kasmet vis daugiau dėmesio konferencijose skiriama elektroninių technologijų taikymui švietime. Švietimo įstaigos turi būti pasiruošius keisti savo metodus, nes keičiasi kartos ir artėja ta karta, kuri jau nuo pat mažumės buvo įnikusi naudotis išmaniaisiais telefonais, planšetėmis, kompiuteriais. Tai lemia atitinkamus pokyčius ir universitetuose - vis daugiau informacijos šaltinių pasiekiama elektroniniu būdu, mažėja fizinių knygų ir t.t. Pavyzdžiui, mes fakultete vis aktyviau dėstytojus skatiname naudoti virtualią mokymosi aplinką Moddle, kuri pagerina komunikaciją tarp dėstytojų ir studentų”, - sakė EF dekanas.