Įvertinti EF dėstytojų darbai

20151029 Turizmo forumo apdovanojimai copyEkonomikos fakulteto dėstytojų veikla ir darbai šį rudenį sulaukė nemažai dėmesio. Didžiuojamės, kad EF kolektyvo nariai pastebimi ir net apdovanojami. 

Aplinkos ministerijos renginiuose dėmesio sulaukė VU EF Ekonominės politikos katedros mokslininkių darbai. Jonavoje per Pasaulinės būsto dienos minėjimą devyniose nominacijose buvo pristatyti ir pažymėti aktyviausi ir labiausiai nusipelnę gyvenamųjų namų renovacijos proceso dalyviai. Už svarų indėlį ir aktyvų dalyvavimą sprendžiant daugiabučių namų atnaujinimo projektų finansavimą katedros lektorei dr. Junonai Bumelytei buvo įteikta aplinkos ministro padėka ir atminimo dovana.

 

KAF2015 virselis1Spalio pabaigoje vykusio Kraštovaizdžio architektūros forumo „Kraštovaizdžio architektūra – profesijos horizontai ir sinergija“, kurį organizavo Aplinkos ministerija, veiklos dvidešimtmetį mininti Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga ir šalies universitetai,  mokslo darbų leidinyje publikuojamas miestų gyvenamosios aplinkos problematikai skirtas Vilniaus universiteto autorių dr. Junonos Bumelytės, prof. dr. Birutės Galinienės ir Valiaus Serbentos straipsnis apie kvartalinę (mikrorajonų) daugiabučių gyvenamųjų namų renovaciją. 

 

 

 

padeka macerinskienei

EF prodekanė prof. Aida Mačerinskienė IV Lietuvos turizmo forume „Lietuvos turizmas: sukaupta patirtis, nūdienos iššūkiai ir ateities prioritetai“ LR ūkio ministro Evaldo Gusto apdovanota už savo darbus plėtojant turizmą.

 

 

 

 

 

PHOTO Serafinas

VU EF Vadybos katedros dėstytojo doc.dr. Daliaus Serafino įkurta verslo konsultacijų įmonė atstovaus Lietuvą Europos Komisijos bei nevyriausybinės organizacijos „TEDx Binnenhof“ rengiamame inovatyvių verslo idėjų konkurse „Made in Europe“.