Naujienos

Apskaitos ir audito programos absolventai pakeliui į tarptautinį pripažinimą

acca 17 copyTarptautinė Licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacija - ACCA (angl. Association of Chartered Certified Accountants) Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto magistrantūros studijų programai APSKAITA IR AUDITAS oficialiai įteikė akreditavimo sertifikatą. Tai reiškia, kad 2019 - 2023 metais programą baigsiantiems absolventams bus užskaityti net 5 ACCA egzaminai, tai absolventams suteiks papildomų pasirinktos specialybės realizavimo galimybių, darbdavių pripažinimą ir galimybę ypatingomis sąlygomis tapti ACCA nariu.

“Apskaitos ir audito programa visuomet pasižymėjo aukšta kokybe, todėl džiaugiamės, kad su mumis ėmė bendradarbiauti ir tokia svarbi organizacija kaip ACCA. Tai mums, programos kūrėjams ir visam fakultetui, suteikia dar didesnį pasitikėjimą ir ryžtą vykdant studijas. Žinome, kad mūsų programa nelengva, tačiau didžiuojamės, kad studentus nuo šiol išleisime ne tik su tvirtomis žiniomis, bet ir su diplomu, vertinamu tarptautiniu lygiu. Programos studentai taps dar stipresni darbo rinkos žaidėjai”, - džiaugėsi apskaitos ir audito katedros vedėja prof. Rasa Subačienė.

Skaityti daugiau...

PIRMAKURSIAMS MAGISTRANTAMS

MAGISTRANTAMSTrumpas įvadas į studijas pirmakursiams magistrantams ČIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kviečiame registruotis į studijų mainų programas

travel 1749508 640

Prasidėjo registracija ERASMUS+ studijoms 2017 - 2018 m.m. PAVASARIO semestrui! 
Kviečiame registruotis IKI RUGSĖJO 24 D. 24:00. Pavasario semestro universitetų sąrašą rasite čia

Renkantis universitetą rekomenduojame ne tik susipažinti su užsienio universiteto skelbiama informacija atvykstantiems, bet ir perskaityti dalyvavusiųjų mainuose studentų atsiliepimus.

Iškilo klausimų?  Kreipkitės!
Erasmus+ studentų koordinatorė Agnė Jacynaitė, tel. (8 5) 219 3215,  (bendra informacija, dokumentacija, registracijos anketos pildymas)
Fakulteto mainų koordinatorius (akademiniai klausimai: šalies, universiteto pasirinkimas)

Skaityti daugiau...