Apskaitos krypties studijų programų tarptautinis vertinimas

SKVC logo copy2017 m. lapkričio 24 d. vyks apskaitos krypties studijų programų tarptautinis vertinimas
Vertinama programa: Apskaita ir auditas

DARBOTVARKĖ

KVIEČIAME MOKSLEIVIUS lapkričio 20-24 d.: Savaitė aukštojoje mokykloje

savaite EVAFVilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas kviečia moksleivius dalyvauti projekte "Savaitė aukštojoje mokykloje". Lapkričio 20 - 24 dienomis moksleiviai kviečiami dalyvauti įvairiuose susitikimuose su fakulteto atstovais ir studentais; tikru studentu bus galima pasijausti paskaitose; o ekskursijų metu sužinosite viską apie MKIC ir GMC.

SAVAITĖS PROGRAMA

Konkursas į ISEP programą

kvietimas ISEP studijoms copyPrasideda pirmasis etapas į ISEP (Vidinė atranka)

Studentas privalo pasirinkti pageidaujamus universitetus iš ISEP programos sąrašo čia, suderinti studijų programą su savo fakultetu, pasirinkti kelis universitetus, studijų programas reikia derinti kiekvienam paraiškoje nurodytam universitete ir iki gruodžio 12d. termino Tarptautinių ryšių skyriaus koordinatoriui Juliui Pukeliui pateikti šiuos dokumentus:

1. Išrašas iš dekanato apie akademinius rezultatus (magistro ir doktorantūros studentai pateikia diplomo kopiją);
  2. Motyvacija anglų kalba;
  3. Institucijų, kuriose studentas norėtų studijuoti, sąrašas (nurodyti iki 10 institucijų prioritetine tvarka);
  4. Bent penkiose institucijose sudaryti preliminarų studijų planą (kiekvienai institucijai galima pildyti atskirą Learning Agreement lapą, visos programos turi būti pateikiamos atrankos komisijai su fakulteto koordinatoriaus parašais).

Kas gali dalyvauti ISEP mainuose?

1. VU nuolatinių studijų studentai (bakalauro, magistro, doktorantūros, pirmenybė teikiama antrosios ir trečiosios pakopos studentams);
  2. Iki planuojamų studijų užsienyje pradžios yra baigę 2 pirmosios studijų pakopos kursus;
  3. Rekomenduojama, kad antrosios pakopos studentai iki planuojamų studijų pradžios VU būtų baigę pirmąjį semestrą.

DAUGIAU INFORMACIJOS

KETVIRTADIENĮ fakultete buvusio Švedijos finansų ministro paskaita

par nuder lecture copyKETVIRTADIENĮ fakultete viešės buvęs Švedijos finansų ministras Pär Nuder. Jis pristatys Švedijos verslo ir valdžios bendradarbiavimo modelį, kuris vaidina ypatingą vaidmenį Švedijos ekonominiame gyvenime; pasidalys savo įžvalgomis apie dabartines finansų tendencijas, svarbiausius iššūkius šalių ekonominiam vystymuisi.