M. Weberio straipsnis geriausiame pasaulyje moksliniame žurnale finansų tema

IMG 6369Vilniaus universiteto kartu su Lietuvos banku įsteigto Ekonominės ekspertizės centro vyriausiojo ekonomisto ir VU mokslininko Matthiaso Weberio mokslinis straipsnis „An Experimental Study of Bond Market Pricing" yra priimtas skelbti Journal of Finance - geriausiame pasaulyje moksliniame žurnale finansų tema (impact factor – 6.043). Tai, kad Lietuvos institucijos tyrėjas paskelbė savo straipsnį pasaulinio lygio (geriausiame) akademiniame finansų leidinyje, yra istorinis įvykis – tai užtikrino vietą tarp prestižiškiausių universitetų ir pirmaujančių tyrimų institucijų. Straipsnio bendraautoriai – Johnas Duffy ir Arthuras Schramas. Pirmoji straipsnio versija publikuota Lietuvos banko darbo straipsnių serijoje praeitą vasarą (BoL WP 30/2016).

Straipsnis: "An Experimental Study of Bond Market Pricing"

Fakultete lankėsi Švedijos ambasadorė Lietuvoje ir buvęs Švedijos finansų ministras

par nuder EVAF 3Praėjusią savaitę Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete lankėsi buvęs Švedijos finansų ministras Paras Nuderis, Švedijos ambasadorė Lietuvoje  J. E. Maria Christina Lundqvist bei Politikos apžvalgininkė ir verslo skatinimo koordinatorė Aušra Juozapaitytė . Svečiai susitiko su fakulteto vadovybe bei aptarė pagrindinės bendradarbiavimo su Švedija galimybes bei problemas.

Susitikimo metu EVAF dekanė prof. dr. Aida Mačerinskienė pabrėžė ypatingą norą bendradarbiauti doktorantų rengimo ir apmokymo sferose, galimus kelių savaičių ar mėnesių vizitus į Švedijos aukštojo mokslo institucijas ar įmones, kur studentai galėtų pasisemti daugiau patirties apie mokslinių tyrimų metodus bei teorijas; aptarti dėstytojų mainų skatinimo būdai bei galimybės pasisemti gerosios mokymo ir studijų programų kūrimo patirties, naujų dėstymo metodikų įgūdžių iš Švedijos aukštojo mokslo institucijų.

Skaityti daugiau...

Skelbiamas antrasis balsavimo turas į laisvas VU senato narių vietas

senato rinkimai antras turas copy2017 metų lapkričio 10 d. vykusiame Centrinės rinkimų komisijos posėdyje patvirtinti rinkimų į laisvas Senato narių vietas rezultatai.

Rinkimų į Senato nario - socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo vietą rezultatai:

Nerija Putinaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas) - 126 balsai (29,93 proc.)

Arūnas Mickevičius (Filosofijos fakultetas) -                                          96 balsai (22,80 proc.)

Vytautas Dikčius (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas) -    67 balsai (15,91 proc.)

Renata Šukaitytė (Komunikacijos fakultetas)                                   -    59 balsai (14,01 proc.)

Vytautas Ališauskas (Filologijos fakultetas)                                      -    51 balsas (12,11 proc.)

Negaliojančiais pripažinta: 22 biuleteniai (5,22 proc.)

Nei vienam iš kandidatų nesurinkus 50 procentų rinkėjų balsų, rengiamas antrasis balsavimo turas, kuriame dalyvaus du daugiausiai balsų surinkę kandidatai - NERIJA PUTINAITĖ ir ARŪNAS MICKEVIČIUS.

Informuojame, jog antrasis balsavimo turas renkant Senato narius į abi laisvas sričių atstovų vietas kamieniniuose akademiniuose padaliniuose įvyks jau lapkričio 14 - 16 dienomis. Juose galės dalyvauti mokslo ir meno sričių atstovai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Primename, jog balsuoti bus galima tik už atitinkamos mokslų srities kandidatus, kurie nedirba kamieniniame akademiniame padalinyje, kuriame vykdomas balsavimas.

Susitikimas su nauja fakulteto dekanato komanda

susitikimas su dekanatu copyMieli kolegos,

prisistato nauja Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) dekanato komanda ir nori susipažinti su fakulteto kolektyvu.

Lapkričio 9 d. (ketvirtadienis) 13 val. JR1 aud.

kviečiame akademinį ir neakademinį personalą

į neformalų susitikimą, kurio metu:

• Naujos dekanato komandos prisistatymas
  • EVAF struktūros ir funkcijų pristatymas
  • Artimiausių veiklų ir fakulteto pokyčių aptarimas
  • Atsakymai į klausimus

Kviečiame aktyviai dalyvauti

SVARBU: fakultetas atsinaujina

A fakultetas atsinaujina2MIELI KOLEGOS,

Norime Jus informuoti, kad FAKULTETAS ATSINAUJINA.

Nuo lapkričio 1 dienos keičiasi fakulteto pavadinimas - mes tampame:

EKONOMIKOS IR VERSLO ADMINISTRAVIMO FAKULTETAS

Nauji fakulteto logotipai LIETUVIŲ K. ir ANGLŲ K.

Šis semestras yra pereinamasis laikotarpis, todėl įvairius dokumentus, parengtus su senuoju logotipu bei pavadinimu galima naudoti, bet raginame naudoti naujus ruošinius:

EVAF_dekano_isakymo_formos_pavyzdys.docx

EVAF_siunciamojo_rasto_blankas.docx

EVAF_siunciamojo_rasto_anglu_kalba_blankas.docx

EVAF_siunciamojo_rasto_anglu_kalba_formos_pavyzdys.docx

EVAF_siunciamojo_rasto_anglu_kalba_blankas.docx

VU skaidrių pavyzdys lietuvių k.

Daugiau naujų universiteto ruošinių galite rasti intranete:

Logotipai, skaidrės, vizitinės ir pan.

Dokumentų ruošiniai ir pavyzdžiai