EF studentai iškovojo II vietą tarpfakultetinėse varžybose

EF rektoriaus taure 2017 II vietaEkonomikos fakulteto studentai Vilniaus universiteto Rektoriaus pereinamosios taurės tarpfakultetinių olimpinių vilčių sporto varžybose užėmė II bendrakomandinę vietą. Sportininkai startavo 11-oje sporto šakų varžybų: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto. Net iš aštuonių sporto šakų varžybų EF sportinikai grįžo su taurėmis bei medeliais (I vieta - aerobika, futbolas, plaukimas, vaikinų krepšinis; II vieta - lengvoji atletika, merginų krepšinis, svarsčių kilnojimas; III vieta - lengvosios atletikos krosas).

Kiekvienais metais šias varžybas kartu su VU Sveikatos ir sporto centru organizuoja skirtingi fakultetai. Šiemet organizuojant varžybas talkino Filosofijos fakultetas. Ekonomikos fakulteto studentai bendrakomandinėje įskaitoje užėmė antrą vietą, nuo pirmosios vietos laimėtojų Matematikos ir informatikos fakulteto atsilikę vos pora taškų. EF dekanas prof. Jonas Martinavičius kartu su prodekanu prof. Lioniumi Gaižausku ir fakulteto Bendrųjų reikalų skyriaus vedėju doc. Vytautu Bujausku EF studentų iškovotas taures vakar parvežė į fakultetą - jas apžiūrėti bus galima pirmame aukšte esančiose ekspozicinėse lentynose.

Skaityti daugiau...

Kandidatai į dekano pareigas viešai pristatė savo programas

dekanu kandidatu prisistatymas mazasPenktadienį kandidatai į Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto dekano pareigas: prof. dr. Aida Mačerinskienė ir doc. dr. Dalius Serafinas viešai pristatė savo programų gaires ir atsakė į susirinkusios auditorijos klausimus. Birželio 16 d. (penktadienį) kandidatai prisistatys fakulteto Tarybai, kuri slaptu balsavimu ir  išrinks naują fakulteto dekaną.

Nuotraukų galerija

Priimkit "Universitetų vasaros iššūkį"!

Padek VU laimeti 1"Universitetų vasaros iššūkis" - tai Vilniaus universiteto inicijuotas projektas, kuris pernai pateko tarp trijų geriausių Europos akademinio sporto iniciatyvų, o šiemet pritraukė dar dvylika universitetų iš Lietuvos ir ne tik.

Kviečiame Vilniaus universiteto bendruomenės narius dalyvauti šiame linksmame nemokamame bendruomeniniame žaidime - registruoti savo fizinį aktyvumą - ir varžytis tiek su savimi, tiek su kolegomis iš padalinio, tiek su kitais padaliniais, universitetais ar šalimis (vartotojas gali matyti penkis skirtingus grafikus, kintančius kiekvieną akimirką, kai tik kas nors įveda naują rezultatą).

Daugiau informacijos čia

Prisijungimas

VU grupė facebook'e

Konkursai ir prizų kalnas

BIRŽELIO 9 d. vyks kandidatų į dekano pareigas prisistatymas

prisistatymas EF dekano pareigoms kandidataiŠiuo metu Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete vyksta eiliniai naujo dekano rinkimai, nes dekano prof. dr. Jono Martinavičiaus penkerių metų kadencija artėja į pabaigą. Vadovaudamasi VU EF nuostatais bei VU Statutu, VU EF Taryba paskelbė viešą konkursą dekano pareigoms užimti. Dekano rinkimų komisija užregistravo du kandidatus: prof. dr. Aidą Mačerinskienę ir doc. dr. Dalių Serafiną.

Birželio 9 d. (penktadienį) 13 val. 507 auditorijoje vyks KANDIDATŲ SUSITIKIMAS SU FAKULTETO BENDRUOMENE.

Kandidatai pristatys savo programų gaires bei atsakys į dalyvių klausimus.

Kviečiame aktyviai dalyvauti visus fakulteto bendruomenės narius: dėstytojus, administracijos darbuotojus, studentus.