Naujienos

EF mokslininkų tyrimo rezultatai "Springer" išleistame leidinyje

Cover Big DataLeidykla “Springer” išleido darbų rinkinį “Guide to Big Data Applications”, kuriame yra ir Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Ekonominės informatikos katedros dėstytojų prof. Rimvydo Skyriaus, dr. Gintarės Giriūnienės, dr. Igorio Katino, dr. Michailo Kazimianeco, doc. dr. Raimundo Žilinsko parengtas skyrius “THE POTENTIAL OF BIG DATA IN BANKING”.

"Šis darbas yra natūrali tam tikro tyrimų etapo pabaiga, ir džiugu, kad tokia prestižinė leidykla kaip "Springer" mūsų pastangas deramai įvertino. Ekonominės informatikos katedra nemažai dirba verslo analitikos, sprendimų paramos, duomenų analizės srityse, ir tai atsispindi tiek publikacijose, tiek ir dėstymo veikloje. Mūsų katedros vykdoma magistro studijų programa „Strateginis informacinių sistemų valdymas” yra gana aiškiai orientuota į verslo analitikos problemas, dėsto pripažinti savo srities profesionalai, tarp kurių ir parengto knygos skyriaus autoriai. Šios krypties aktualumas ir pastaruoju metu išaugęs jai skiriamas dėmesys leidžia manyti, kad laukia dar daug įdomių ir perspektyvių tyrimų, kurių rezultatai gali būti įdomūs ir naudingi pasaulinei verslo informatikos tyrėjų bendruomenei. Be abejo, tuo pat metu praturtėja ir studijų procesas – dalijimasis auditorijoje naujais, tik ką gautais tyrimų rezultatais teoriją ženkliai priartina prie realybės. Tikimės, kad ir tolimesnės mūsų tyrimų pastangos bus įdomios ir prasmingos", - teigia autorių grupės vadovas prof. Rimvydas Skyrius. 

EF studentai iškovojo II vietą tarpfakultetinėse varžybose

EF rektoriaus taure 2017 II vietaEkonomikos fakulteto studentai Vilniaus universiteto Rektoriaus pereinamosios taurės tarpfakultetinių olimpinių vilčių sporto varžybose užėmė II bendrakomandinę vietą. Sportininkai startavo 11-oje sporto šakų varžybų: kroso, merginų krepšinio, vaikinų krepšinio, futbolo, plaukimo, rankos lenkimo, aerobikos, svarsčių kilnojimo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir keliautojų sporto. Net iš aštuonių sporto šakų varžybų EF sportinikai grįžo su taurėmis bei medeliais (I vieta - aerobika, futbolas, plaukimas, vaikinų krepšinis; II vieta - lengvoji atletika, merginų krepšinis, svarsčių kilnojimas; III vieta - lengvosios atletikos krosas).

Kiekvienais metais šias varžybas kartu su VU Sveikatos ir sporto centru organizuoja skirtingi fakultetai. Šiemet organizuojant varžybas talkino Filosofijos fakultetas. Ekonomikos fakulteto studentai bendrakomandinėje įskaitoje užėmė antrą vietą, nuo pirmosios vietos laimėtojų Matematikos ir informatikos fakulteto atsilikę vos pora taškų. EF dekanas prof. Jonas Martinavičius kartu su prodekanu prof. Lioniumi Gaižausku ir fakulteto Bendrųjų reikalų skyriaus vedėju doc. Vytautu Bujausku EF studentų iškovotas taures vakar parvežė į fakultetą - jas apžiūrėti bus galima pirmame aukšte esančiose ekspozicinėse lentynose.

Skaityti daugiau...

Kandidatai į dekano pareigas viešai pristatė savo programas

dekanu kandidatu prisistatymas mazasPenktadienį kandidatai į Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto dekano pareigas: prof. dr. Aida Mačerinskienė ir doc. dr. Dalius Serafinas viešai pristatė savo programų gaires ir atsakė į susirinkusios auditorijos klausimus. Birželio 16 d. (penktadienį) kandidatai prisistatys fakulteto Tarybai, kuri slaptu balsavimu ir  išrinks naują fakulteto dekaną.

Nuotraukų galerija

 

 

 

 

 

Priimkit "Universitetų vasaros iššūkį"!

Padek VU laimeti 1"Universitetų vasaros iššūkis" - tai Vilniaus universiteto inicijuotas projektas, kuris pernai pateko tarp trijų geriausių Europos akademinio sporto iniciatyvų, o šiemet pritraukė dar dvylika universitetų iš Lietuvos ir ne tik.

Kviečiame Vilniaus universiteto bendruomenės narius dalyvauti šiame linksmame nemokamame bendruomeniniame žaidime - registruoti savo fizinį aktyvumą - ir varžytis tiek su savimi, tiek su kolegomis iš padalinio, tiek su kitais padaliniais, universitetais ar šalimis (vartotojas gali matyti penkis skirtingus grafikus, kintančius kiekvieną akimirką, kai tik kas nors įveda naują rezultatą).

Daugiau informacijos čia

Prisijungimas

VU grupė facebook'e

Konkursai ir prizų kalnas